Yorumlar

Birlikte başarıya doğru yürüdüğümüz değerli müşterilerimizden ve çalışma arkadaşlarımızdan gelen yorumlar. 

Faruk'la 2 yılı aşkın süredir çalışıyoruz. Kendisi LaVita Almanya, İsviçre ve Türkiye performans pazarlama kanallarını yönetiyor. İşinde son derece özverili ve profesyonel bir kişi. Dijitaldeki tüm yenilikleri takip eder, kişisel gelişimine önem verir ve sorumluluk sahibi birisidir.
Özkan Tüfekçi
Özkan Tüfekçi
LaVita Pazarlama Koordinatörü
Digital marketing konusunda kesinlikle çok deneyimli ve tecrübeli biri. Ekipte her zaman motivasyonu yüksek tutan, iş disiplinini seven ve özellikle herkese karşı olan hümanist yaklaşımı ile iyi işler çıkarmamızda bize öncelik etmiştir.
Unnamed
Bahattin Yaylagül
Digital House'da SEO Direktörü
Canon Türkiye B2B reklam ve kampanya kurgularında bize inanılmaz faydaları oldu. İşinde son derece başarılı ve özverili bir kişi. Özellikle LinkedIn ve Google reklamcılık ağlarında ileri düzeyde uzman diyebilirim.
Download
Burçin Civan
Canon Türkiye Pazarlama Direktörü
Hanoğlu Concept'in berber koltukları ve mobilyaları ihracatının Avrupa ve Orta Doğu'da artmasına çok büyük katkı sağladı. Daha önce kullanmadığımız ve bilmediğimiz CRM teknolojileri ile bizi tanıştırarak müşterilerimiz ile olan ilişkilerin gelişmesinde ve yeni müşteri elde etmemizde büyük rol oynadı.
1618580750536
Burhan Hanoğlu
Hanoğlu Concept Pazarlama Direktörü