Dijital Danışmanlık ve Eğitimler

Size satışlarınızı artırma ve dijital pazarlama kanallarınızı güçlendirme konusunda sadece danışmanlık veya eğitim hizmeti sağlayabilirim.

Bazı işletmeler kendi pazarlama ekibiyle in-house olarak dijital pazarlama kampanya yönetim sürecini yapabilirler. Ancak yaptıkları bu çalışmaların ne kadar başarılı olduğunu anlama konusunda desteğe ihtiyaç duyarlar. Burada Marketing Audit şeklinde yani Pazarlama Denetimi ile yapılan çalışmaların kontrolleri sağlanır ve detaylı şekilde eksik yönleri tespit edilip müşteri ile paylaşılır. 

Pazarlama denetimi hizmeti ile işletmenin tüm dijital reklam platformları incelenir, analizlenir ve raporlanır. Burada sektör ve pazar analizine ihtiyaç duyulmaktadır. Bu veriler müşteri ile paylaşılır, akabinde düzenli yapılan toplantılar ile daha fazla satış, daha düşük maliyet stratejisiyle işletmenin dijital performansı arttırılır.

Online veya bire-bir Dijital Pazarlama Eğitimleri. Web sitem https://online.faruktoprak.com üzerinden tüm güncel dijital eğitimlerime online olarak ulaşabilirsiniz. Bunun haricinde konferans, grup eğitimleri veya bire-bir eğitimler için benimle iletişime geçebilirsiniz.

2020 yılında online eğitim videolarımı çekmeye başladım. Bazı eğitim videolarımı web sitem https://online.faruktoprak.com üzerinden online olarak satıyorum; bazılarını ise sadece sınırlı sayıda kişi ile özel paylaşıyorum. Bu yıl yani 2022 senesinde yaklaşık 10 yeni eğitim paketi daha hazırlayıp web sitem üzerinde paylaşacağım. En güncel haliyle, en yenilikçi bilgileri bulabileceğiniz bu eğitim programlarında kendinizi geliştirebilir ve işletme sahibi iseniz satışlarınızı, kampanyalarınızın performansını artırarak sağlayabilirsiniz.

Örnek Olaylar ve İncelemeler 

Hepsini Görüntüle

DİJİTAL DANIŞMANLIK VE EĞİTİMLER

Teklif Alın

Teklif almak istediğiniz proje detaylarını formda belirtip gönderin. En hızlı şekilde size dönüş sağlayıp fiyat teklifi vereceğim.

Yorumlar