Teknik ve Temel SEO

Arama motorlarında (Google, Bing, Yahoo vb.) yapılan anahtar kelime arama sonuçlarında organik olarak lider pozisyonda olabilmek için SEO çalışmasına ihtiyaç vardır.

Profesyonel SEO çalışmamız Teknik ve Temel SEO olarak ayrılmaktadır. Bu sayede web sitemiz tüm arama motorlarına uyumlu hale getirilip anahtar kelime çalışması ile belirlenen kelimelerde lider konuma gelmektedir.

Teknik SEO

SEO çalışmamıza başlamadan ilk önce Teknik SEO işlemini gerçekleştiririz. Bunu yazılımsal denetleme ve altyapı SEO uyumu inceleme olarak düşünebiliriz.

Temel SEO

Anahtar kelime üzerine yoğunlaşarak gerekli KWs analizleme, içerik optimizasyonları, trafik ve kullanıcı analizleri ile site yapısı bu başlıkta incelenir.

Backlink Hizmeti

Özel backlink hizmetim ile web sitenize uygun yüksek PR derecesine sahip backlink satın alımları gerçekleştirilebilir ve hızlı yükselişler sağlanılabilir.

Birçok işletme belirli anahtar kelime ve gruplarında Google'da ilk sırada yer almayı istemektedir. Ancak bu çalışma kısa sürede gerçekleşmesi güç olduğu gibi rekabetin yüksek olmasıyla profesyonellik gerektiren bir çalışmadır. 

SEO zamana yayılması gereken bir işlem ve hizmettir. İstenilen sonuçlara ulaşıldıktan sonra bile, Google ve diğer popüler arama motorlarının algoritmalarını yakından takip edip bu değişikliklerden olumlu etkilenilmesi sağlanılmalıdır. 

Anahtar Kelime Geliştirme Hizmeti

Özellikle Google'da Arama Ağı kampanyalarını aktif olarak kullanan işletmeler için özel olarak verdiğim hizmettir. Bu hizmet ile Google'da hedeflenen anahtar kelimenin kalite puanı iyileştirilir ve daha düşük tıklama başına maliyet alması sağlanır.

Detaylı Raporlama Hizmeti

Yapılan tüm çalışmalar günlük, haftalık ve aylık olarak raporlanır. Buradaki tüm raporlar dinamik olarak hazırlanır ve yorumlar eklenir. Ortalama 4 ay gibi kısa bir süre sonra SEO çalışması hızlı bir şekilde kendini gösterir ve memnun edici seviyelere ulaşılabilir.

Örnek Olaylar ve İncelemeler

Hepsini Görüntüle

FULL KAPSAMLI SEO ÇALIŞMASI

Teklif Alın

Teklif almak istediğiniz proje detaylarını formda belirtip gönderin. En hızlı şekilde size dönüş sağlayıp fiyat teklifi vereceğim.

Yorumlar