Web Sitem faruktoprak.com 13. Yaşında!

Faruktoprak 1

Bundan tam 13 yıl önce..

31 Mart 2007 Cumartesi günü faruktoprak.com domainini satın alıp ilk web sitemi HTML formatında yayınladım. O günden bu güne web sitem yayında!

Facebook o zamanlar Türkçe dilinde bile değildi, Instagram zaten yoktu. mIRC Chat ve msn’nin olduğu dönemler. msn’de my space’den sayfa yapıp kendi web siteme link çıkıp backlink çalışmalarıma ilk başladığım dönemler 🙂 ADSL internet ile bi dosya yüklemede dakikalarca ve hatta saatlerce beklediğimiz bir dönem düşünün.

Yavuz diye bir web yazılımcı arkadaşımın beni yönlendirmesi ile domainimi aldım ve myspace’i bırakıp kendi web siteme yöneldim 🙂 Aslında HTML’e başladığım dönem 2005 diyebilirim. O günden bu güne HTML, PHP, CSS, Adobe Photoshop tasarım, SEO, SEM ve daha bir çok alanda çalışmalar yaptım. Çağa ayak uydurabilmek adına kendimi sürekli up-to-date yani güncel tutmaya çalıştım.

Bonus olarak aşağıda sizinle yıllar önceki fotoğrafımı paylaşıyorum. 2007 yılında web sitemi açarken işte bu şekildeydim sürekli gitar çalan ve bilgisayar başında olan birisiydim.

Faruk Toprak - 2007 Yılı

Faruk Toprak – 2007 Yılı

Bir sonra ki kutlama yazısını 31 Mart 2027 yılında yazacağım.

Bütünleşik pazarlama, reklam, yönetimi ve danışmanlığı ile ilgili hızlı bir şekilde fiyat teklifi alabilirsiniz.

E-posta Bülteni

Bültene abone olarak en son paylaşılan içeriklerden ilk siz haberdar olabilirsiniz.
İlgilendiğiniz içeriği bulabilmek için arama yapın.

Son Paylaşılan İçerikler

Tümünü Görüntüle
Abonelik
Bildirim
guest

0 Yorumlar
Geri Bildirimler
Tüm Yorumları Göster