Flo.com.tr Alışveriş Deneyimim

Flo.com.tr Yorumlar Ve Deneyimler

Bu yazımda sizlere Flo ile yaşamış olduğum alışveriş deneyimimden bahsedeceğim. Resmen dolandırıcı bir firma Flo! Müşteri hizmetleri deseniz sizi başından savmak için elinden geleni yapıyor. Resmen işinizi çözmeye veya ihtiyacınızı karşılamamaya yönelik kurulmuş bir müşteri temsilcisi ekibi…

3 Temmuz 2023 tarihinde Flo.com.tr’den 349 TL değerinde “Arena 398-100 – Antifog Buğu Önleyici Sprey” aldım. Başıma gelecekleri bilseydim asla ama asla almaz ve hatta bu web sitesine giriş bile yapmazdım.

Arena 398-100 - Antifog Buğu Önleyici Sprey

Satıcının ürünün faturasını yanlış kesmesinin ardından müşteri hizmetlerine ulaşarak konuyu belirttim ve faturanın doğru kesilmesini talep ettim. Ancak hiç bir şekilde talebime dönüş yapılmadı ve faturayı doğru bir şekilde kesmediler.

Aradan 3 gün geçtikten sonra ürün bana teslim edildiğinde direkt kargo poşetini açtım ve kullanılmış/hasarlı ürün aldığımı farkedip fotoğrafını çekip Flo müşteri hizmetleriyle paylaştım. Aşağıdan fotoğraflarına ulaşabilirsiniz. Müşteri temsilcisi görüşmemiz sonucunda ürünü iade edin iade sürecini başlatalım dediler. Bende ürünü kargoya verip geri gönderdim ve iade ettim.

Flo.com.tr'Den Aldığım Ürün. Ürün Kullanılmış/Hasarlı Bir Şekilde Elime Ulaştı.
Flo.com.tr’den aldığım ürün. Ürün kullanılmış/hasarlı bir şekilde elime ulaştı.
Flo.com.tr'Den Aldığım Ürün. Ürün Kullanılmış/Hasarlı Bir Şekilde Elime Ulaştı.

Ürünü hızlıca kargoya verip geri gönderdim. Ancak aradan 2 hafta geçmesine rağmen kartıma iadenin yansıtılmamasından ötürü Flo.com.tr müşteri hizmetleriyle iletişime geçtim ve iade sürecini sordum. Kendileri iadenin kabul edilmediğini hasarlı ürün olduğunu ve dolayısıyla para iadesi yapmayacaklarını söylediler. Ancak fatura iptalini gerçekleştirdiler. Ürünün faturasını kestiler, sonra iptal ettiler. Parasını aldılar ve bana hasarlı ürün olduğu için para iadesi yapmadılar. Ürünü geri göndereceklerini söylediler o şekilde ancak ürünü de göndermediler. Dolayısıyla onlara ödediğim 349 TL havaya uçtu resmen.

Flo.com.tr Müşteri Hizmetleri Yazışması
Flo.com.tr Müşteri Hizmetleri Yazışması

Bu arada aynı ürünü hasarlı aldığım için ve kullanamadığım için gittim başka bir firmadan daha fazla para ödeyerek satın aldım. Bu ürün için iki kez para ödemek zorunda kaldım.

Flo.com.tr’den ilk defa alışveriş yapmıştım ve gördüm ki bu firma tamamen dolandırıcı bir firma ve asla müşterisini memnun etmeye çalışmayan bir firma.

Konuyla ilgili şikayetvar üzerinde kayıt açtım, yalandan ilgileniyorlarmış gibi yapıyorlar ama ilgi ve hizmet sıfır. https://www.sikayetvar.com/flo-ayakkabi/flo-ayakkabi-kullanilmis-urun-gonderdi-7

Sonuç

Sonuç olarak bu firmayı kimseye önermem. Asla bu siteden alışveriş yapmayın; yoksa mağdur olursunuz.

Son Gelişme

Son gelişmeyi sizlerle paylaşmak istiyorum. LinkedIn’de C level FLO yöneticilerini etiketleyip paylaşımda bulunduktan sonra aynı günün akşamına FLO müşteri hizmetleri benimle iletişime geçip kartıma iade yapmayı kabul etti.

Bütünleşik pazarlama, reklam, yönetimi ve danışmanlığı ile ilgili hızlı bir şekilde fiyat teklifi alabilirsiniz.

E-posta Bülteni

Bültene abone olarak en son paylaşılan içeriklerden ilk siz haberdar olabilirsiniz.
İlgilendiğiniz içeriği bulabilmek için arama yapın.

Son Paylaşılan İçerikler

Tümünü Görüntüle
Abonelik
Bildirim
guest

0 Yorumlar
Geri Bildirimler
Tüm Yorumları Göster