Hakkımda

2013 yılından beri dijital pazarlama, web geliştirme ve analizleme alanlarında çalışmaktayım.

Kişisel web sitem olan faruktoprak.com’u 2007 yılında kurdum, web ve bilgisayar ile olan yolcuğum o yıllarda başladı diyebilirim.

Lisansı İşletme dalında, yüksek lisans eğitimimi ise Marmara Üniversitesi'nde Finansal Piyasalar Yatırımı ve Yönetimi bölümünde birincilikle tamamladım.

2015 yılında Amerika’nın New York eyaletine hem eğitim hem iş için gittim. Yaklaşık 5 yıl New York’ta yaşadım ve bu süre zarfında orada bulunarak sektörel olarak çok fazla deneyim elde ettim ve eğitimler ile kendimi geliştirme fırsatına eriştim.

2020 yılında Türkiye'ye dönerek "Joykek" firmasını kurdum. Joykek ile kurumsal olarak firmalara ve bireylere 360 derece pazarlama ve SEO alanlarında hizmet vermeye devam ediyoruz. İnternet Reklamlarını yani Dijital Pazarlamasını yaptığım ve yönettiğim sektörleri ve çalıştığım bazı popüler markalara şuradan ulaşabilirsiniz.

Bunların dışında çok fazla sayıda KOBİ'lere Google, Facebook, Instagram, TikTok, LinkedIn reklamları ve diğer internet reklamcılığı modellerinde danışmanlık ve yönetim hizmeti verdim. Sizde eğer danışmanlık ve reklam yönetimi hizmeti almak istiyorsanız bana ulaşın.

40+ Markaya Destek

10+ Yıl Deneyim

2 Podcast Yayını

5+ Online Eğitimler

Çalıştığım Markalardan Bazıları

Ağırlıklı olarak e-ticaret markalarıyla çalıştım. Globalde yönettiğim ve destek verdiğim markaların hepsini New York'ta, AI Media Group'ta Account Manager pozisyonunda çalıştığım zaman sağladım. E-ticaret markalarında sevdiğim konu gelişime açık olan alanlar ve hızlı büyümenin olması.

Allmarbletiles
Askerimalzeme
Wellwoven
Barlowa
Cruisenorway
Lavita
Vitaminler
Reyap