Sıfırdan Profesyonel WordPress Eğitimi

WordPress dünya genelinde bir çok kişi ve şirketler tarafından kullanılan açık kaynak kodlu ücretsiz bir web sitesi oluşturma aracıdır. WordPress için oluşturulmuş çok fazla sayıda özel temalar bulunmakta olup bu temalar ile web sitenizi son derece profesyonel hale kolay ve hızlı bir şekilde getirebilirsiniz.

 

Bu WordPress eğitim paketinde, en başından domain nasıl alınır, hostinge nasıl bağlanır, WordPress nasıl kurulur ve nasıl özelleştirilir bunların hepsinden bahsediyor ve anlatıyor olacağım. Sorularınız için bana istediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

Toplam Video Ders Sayısı: 12

A'dan Z'ye Google Optimize Eğitimi

Not: Google, Google Optimize ve Optimize 360'ın 30 Eylül 2023'den sonra çalışmayacağını ve kapatılacağını bildirdi.

Genelde hepimiz ilk Google Optimize kurulumu yaparken problem yaşamışızdır. Sizlere bu Google Optimize Eğitimleri eğitim paketimde Google Optimize kurulumundan , Google Optimize A B Testinden, Google Optimize Personalization dan , Multivariate test yani çok değişkenli değişikliklerden ve aynı zamanda Redirect yani yönlendirmelerden profesyonel bir şekilde bahsedeceğim.

 

Aynı zamanda Google Optimize kurulumunun Google Analytics ile ilişkilendirilmesinin nasıl yapıldığından da bahsedeceğim. Bu sayede Google Analytics eğitimleri olarak Analytics’ e giriş eğitimini almış olacaksınız. Google Analytics kurulumu nasıl yapılır ve bu kurulumu yaparken nelere dikkat etmemiz gerekir bunları da size anlatacağım.

 

Bu eğitim ile Google Optimize en ince detayına kadar öğrenebileceksiniz. Bu eğitim tüm seviyeler için uygundur.

Toplam Video Ders Sayısı: 10