Global Marketing, Küresel Pazarlama 2019 Etkinliği

Global Marketing, Küresel Pazarlama 2019 Etkinliği

Etkinlik Ne Zaman?

Dört farklı lokasyondan (New York, San Francisco, London, Sydney) yapılacak olan Global Marketing Day etkinliği 30 Ekim 2019 tarihinde gerçekleştirilecek. Etkinliğe ücretsiz olarak kayıt olabilir ve online canlı olarak izleyebilirsiniz.

semrush‘un sponsorluğunda düzenlenen pazarlama etkinliğine sektörden bir çok uzman kişi katılacak olup, dijital pazarlama ya da pazarlama alanında çalışan herkesin katılması gerektiğini düşündüğüm bir etkinlik.

Global Marketing Day etkinliği İngilizce olacak, 24 saat sürecek, 50’den fazla konuşmacı olacak ve dört farklı lokasyonda canlı olarak gerçekleştirilecek.

Etkinlik Konuşmacıları Kimler?

Eş zamanlı olarak yapılacağı için hangi etkinliği izleyeceğinizi önceden planlayın yoksa işin içinden çıkamazsınız 🙂 Benim burada ilgimi çeken ve katılmayı planladığım programları aşağıda sizlerle paylaştım.

Konuşmacı: ALEXANDRA HOURIGAN

İçerik: How to Grow Your Instagram Audience For 2020 ( 2020 için Instagram’da hedef kitlenizi nasıl büyütebilirsiniz ya da genişletebilirsiniz )

2020’de Instagram da olabilecek muhtemel değişiklikleri merak ediyorum. Tiktok un hızlı bir şekilde büyümesi, sosyal medya da yeni bir alanın oluşması ve Instagram’ın 2020 için işletmelere ne gibi özellikler getireceği konusunda meraklıyım. Sosyal medya yöneticilerinin bu programa katılmalarını öneririm.


Konuşmacı: LYNDON BARNETT

İçerik: How to Optimise Each Content Element for SEO? ( SEO için her içeriği  ve elementlerini nasıl optimize edebiliriz )

SEO uzmanları için harika bir program. İçerikleri nasıl optimize edebileceğimizi ve daha kaliteli nasıl içerikler geliştirebileceğimiz hakkında bilgi sahibi olabiliriz.


Konuşmacı: MOHAMMAD DANISH

İçerik: Let’s Chat: Role of Marketing in Delivering an Exceptional Customer Experience ( Olağanüstü kullanıcı deneyiminde pazarlamanın rolü ve kullanılması )

Kullanıcı deneyimi benim en çok önem verdiğim kategorilerden bir tanesidir diyebilirim. Bir kullanıcı web sitesine geldiğinde eğer mutlu değilse ya da aradığını bulamıyorsa isterseniz milyon dolarlık şirket olun gerçekten websiteniz çöp demektir.


Konuşmacı: MELANIE LINEHAN

İçerik: Product Marketing and Respecting the Customer Experience ( Ürün pazarlaması ve kullanıcı deneyimine önem )

Ürün pazarlaması zor olan bir konu. Kullanıcı deneyimini en üstte tutarak ürün pazarlamasını nasıl daha interaktif ve etkileyici olarak vurgulayabiliriz.


Konuşmacı: CHAD WEST

İçerik: From 0 to 7 Million Customers with 0 Paid Advertising ( 0’dan 7 milyon müşteriye hiç para ödemeden ulaşma deneyimi )

En çok merak ettiğim program bu. Nasıl olurda hiç para harcamadan 0 dan 7 milyon müşteriye (kullanıcı değil!) ulaşabiliriz!


Konuşmacı: JONATHAN PELOSI

İçerik: How Machine Learning enables Marketing Magic ( Makine öğrenimi pazarlama büyümesini nasıl sağlar )

Yazılımcıların ve yapay zeka meraklıların kesinlikle katılmasını önerdiğim bir program.


Konuşmacı: DENNIS YUSCAVITCH

İçerik: How Blockchain Technology Will Impact the Media and Advertising Business in the Coming Years ( Blockchain teknolojisi paralar medya ve reklam sektörüne gelecekte nasıl etki yaratacak )

Dijital paralar, aslında geleceğin en büyük kaygısı ve merak konusu. Kriptolu işlemler dijital pazarlamayı ve medyayı nasıl etkileyecek.. Bu da çok merak ettiğim bir program.


Konuşmacı: THOM CRAVER

İçerik: The Top-3 Things Analytics Can Tell You about Website Performance ( Analytics’de 3 önemli nokta websitesi performansını daha iyi anlamanızı sağlar )

Analytics benim işim. Sayılarla uğraşmayı ve verileri analiz etmeyi çok seviyorum. Şimdi Thom arkadaşımız da diyor ki 3 tane ana özel kriter tüm web sitesi performansımız hakkında bilgi sahibi olmamızı sağlayacak. Bakalım neler bu 3 özellik.


Konuşmacı: CHRISTI OLSON

İçerik: Voice search – Let’s Chat: Conversational AI’s impact to search and the SERPs ( Sesli komut ile arama yapma, Yapay zeka teknolojisi kullanılarak sesli komut ile yapılan aramaların arama sonuçlarına etkileri )

Geleceğin teknolojisi. Aslında şimdiden bir çok kullanıcı voice search ile arama yapmaya başladı. Bununla ilgili daha önceden bir yazı yazmıştım kesinlikle okumanızı öneririm. Sesli Komutlar İle Yönetimi Ele Geçirme İsteğimiz Geleceği Değiştirecek 


Konuşmacı: MIKE GREHAN

İçerik: It’s All About the Data, Baby! ( Her şey aslında veri! )

Öyle değil mi? Her şey data ya da veri. Elinizde ki verileri ne kadar iyi anlarsanız o kadar şahane pazarlama stratejileri oluşturabilirisiniz.


Konuşmacı: GOLDIE CHAN

İçerik: Personal Branding for ( Leaders Liderler için kişisel pazarlama )

Özellikle influencer ların yani fenomenlerin katılmasını önerdiğim bir program.


Global Marketin Day 2019 ‘a katılacak konuşmacıların tüm listesine aşağıda ki görselden ulaşabilirsiniz. Maalesef bir tane bile Türk bulamadım bu konuşmacılar listesinde ama ileride bakalım bizden de başarılı birisi bu tarz etkinliklere konuşmacı olarak katılır diye ümit ediyorum.

Global Marketing Day 2019 Konuşmacıları

Global Marketing Day 2019 Konuşmacıları

Bu tarz etkinliklere katılarak kendinizi dijital pazarlama ve pazarlama alanında geliştirebilirsiniz. Özellikle gelecek teknolojiler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Tabi yeniden söylüyorum eğer Dijital Pazarlama üzerine kariyer hedefliyorsanız öncelikle ingilizcenizi geliştirmeniz gerekiyor. Çünkü dijital demek ingilizce demek. Sadece Türkçe’ ye bağlı kalırsanız teknolojinin çok çok gerisinde kalırsınız.

Bu etkinliğe https://www.globalmarketingday.com/ web sitesi üzerinden direk kayıt olabilirsiniz.

Bütünleşik pazarlama, reklam, yönetimi ve danışmanlığı ile ilgili hızlı bir şekilde fiyat teklifi alabilirsiniz.

E-posta Bülteni

Bültene abone olarak en son paylaşılan içeriklerden ilk siz haberdar olabilirsiniz.
İlgilendiğiniz içeriği bulabilmek için arama yapın.

Son Paylaşılan İçerikler

Tümünü Görüntüle
Abonelik
Bildirim
guest

2 Yorumlar
Geri Bildirimler
Tüm Yorumları Göster
Halit Öz
Halit Öz
3 yıl önce

hocam bilgilendirdiğin için teşekkürler.. Faydalı olacağını düşünüyorum.