Bölüm 4: Google Smart Shopping Ads Kullanımı ve Türkiye’den Örnek – Black Friday Geliyor, Hazır mıyız?

Dijital Pazarlama 4 Bolum

4. Bölüm Podcast Konusu

1.Sezon 4.Bölüm. Öncelikle uzun bir aradan sonra tekrardan yeni bir podcasti sizlerle buluşturuyor olmak beni mutlu etti diyebilirim:) Yaklaşık 2-2.5 ay yoğun bir tempoda çalıştığım için çok fazla vakit ayıramadım. Ancak yeni podcast stratejisi ile her hafta bir podcasti sizlerle paylaşmaya çalışacağım.

Bundan Sonraki Podcastler de Neler Yapacağım?

Yeni podcastlerde her hafta farklı kişileri konuk edemeyeceğim; ayda bir yeni bir konuk ile podcasti sizlerle paylaşmaya çalışacağım. Her hafta da kendim podcast yayınımı oluşturup sizlerle paylaşacağım. Podcastlerin süresini de kısaltıp 5 dakika ile 10 dakika arasında tutacağım.

Bu podcast yayınında 4.bölümde Smart Shopping Campaigns yani akıllı alışveriş kampanyaları üzerinde detayları sizlerle paylaşıyorum. Bu kampanya türünü kullanıp ROAS’ında %28 artış sağlayan Gitti Gidiyor örneğini de bu podcastte bulabilirsiniz. Gitti Gidiyor’un Dijital Ajansını ya da Digital Marketing ekibini buradan da taktir etmek istiyorum.

29 Kasım Black Friday yani Muhteşem ya da Beklenen Cuma’ya özel alışveriş kampanyaları oluşturarak ciddi gelirler elde edebilirsiniz. Kampanya optimizasyonlarını başarılı bir şekilde yaparak satışlarınızı arttırabilirsiniz. Buna dair de özellikle smart shopping campaigns de ne gibi stratejiler kullanabilirsiniz ve Black Friday’e nasıl hazırlanabilirsiniz bunun üzerine de bir takım bilgileri sizlere aktarıyorum.

Akıllı Alışveriş reklam kampanyalarını nasıl oluşturacağınızı bilmiyorsanız ya da Google Ads hesabınızın yönetimi için danışmana ihtiyacınız varsa hemen benimle iletişime geçebilirsiniz.

Alışveriş reklamları ile ilgili yazdığım yazıma mutlaka göz atmanızı öneririm. Google Alışveriş Reklamcılığına Genel Bakış

Bütünleşik pazarlama, reklam, yönetimi ve danışmanlığı ile ilgili hızlı bir şekilde fiyat teklifi alabilirsiniz.

E-posta Bülteni

Bültene abone olarak en son paylaşılan içeriklerden ilk siz haberdar olabilirsiniz.
İlgilendiğiniz içeriği bulabilmek için arama yapın.

Son Paylaşılan İçerikler

Tümünü Görüntüle
Abonelik
Bildirim
guest

0 Yorumlar
Geri Bildirimler
Tüm Yorumları Göster