Bölüm 1: Dijital Pazarlamaya Giriş – Google Ads Reklamlarında Başarıya Giden Anahtar Kilit

1. Bölüm Podcast Konusu

Dijital Pazarlamaya Giriş – Google Ads Reklamlarında Başarıya Giden Anahtar Kilit

Bu bölümde Dijital Pazarlama Eğitmeni ve Danışmanı Ulaş Gökhan Gümüş ile Dijital Pazarlamaya giriş yapıp ve Google Ads reklamları hakkında konuştuk.

Neden Bu Podcast Serisine Başladım?

Podcast dinleyici sayısında ki artış ve dijital pazarlama üzerine yeterli podcast olmamasından dolayı böyle bir projeye başlamaya karar verdim. Her hafta birbirinden farklı alanında uzman kişileri podcast yayınlarıma konuk edip sizleri dijital pazarlama ve Türkiye’de ki teknolojiler hakkında bilgilendiriyor olacağım.

1. Bölüm Podcast Konuğu Kim?

Ulaş Gökhan Gümüş, İzmir Karşıyaka doğumlu ve üniversite için İstanbul’a yerleşti ve İstanbul’da yaşıyor. İletişim fakültesi mezunu ve üniversiteden sonra Dijital Pazarlama alanında çalışmaya başladı. Aynı zamanda Bilge Adam’da eğitmen olarak çalışıyor.

Google reklamlarında başarıya ulaşabilmek için reklamı çıkmadan önce gerekli ön araştırma yapmak gerekiyor, reklamı çıktıktan sonra da gerekli optimizasyonları yapmak gerekiyor.

Konuk: U. Gökhan Gümüş

Diğer podcast bölümlerini görüntülemek için tıklayınız.

Bu podcast ile ilgili yorumunuzu ya da görüşünüzü aşağıda ki alanda belirtebilirsiniz.

Bütünleşik dijital pazarlama alanında bir çok hizmetimiz bulunmaktadır. En yaygın olan dijital reklam platformlarında (Google, Bing, Facebook) kampanya yönetimi ve SEO ile ilgili hızlı ve ücretsiz bir şekilde ön analizleme ve fiyat talebinde bulunabilirsiniz.

E-posta Bülteni

Bültene abone olarak en son paylaşılan içeriklerden ilk siz haberdar olabilirsiniz.
İlgilendiğiniz içeriği bulabilmek için arama yapın.

Son Paylaşılan İçerikler

Tümünü Görüntüle
Yorumlar

Yorum Yazın