Bölüm 8: COVID-19 Virüsünün Dijital Reklamlara Olan Etkileri

Covid 19 Virusunun Dijital Reklamlara Olan Etkileri

8. Bölüm Podcast Konusu

COVID-19 tüm dünyayı etkisi altına aldı ve dijital reklamları da alt üst etti diyebiliriz, peki bunu en az zararla nasıl atlatabiliriz?

Kısacası bu bölümde Türkiye’de Koronavirüs gündemi ve evde kendimizi izole ettiğimiz bu günlerde vaktimizi nasıl değerlendirebiliriz, Dijital Pazarlama da kendimizi geliştirebileceğimiz ve alabileceğimiz ücretsiz eğitimler nelerdir, Google Primer eğitimleri, HubSpot Academy eğitimleri ve daha fazlasını bu bölümde anlatıyor olacağım.

Eğitim Olarak Hangi Platformları Kullanabiliriz?

* Facebook Blueprint ile Facebook ve Instagram reklamları üzerine kendinizi geliştirebilirsiniz. Burada hedef kitle oluşturma ve Google ile Facebook arasında ki farkları en ince detayına kadar analizleme üzerine çalışabilirsiniz.

* Google Primer uygulamasını Android ya da iOS cihazlarınıza indirerek business ya da marketing üzerine istediğiniz kategoriyi seçip eğitimlere katılabilir ve çalışabilirsiniz. Burada daha çok key noktalar slayt şeklinde paylaşılmış ve son derece yararlı olacaktır diye düşünüyorum.

* semrush’ın geçen sene Global Marketing adı altında bir webinar etkinliği oldu. Webinar’a çok sayıda alanında uzman kişi katıldı ve bence bu videolara tek tek göz atmanız sizin yararınıza olacaktır. Bu videoların hepsine YouTube üzerinden semrush’ın kanalı üzerinden ya da globalmarketingday.com adresinden ulaşabilirsiniz. Bu konuyla ilgili daha önce bir yazı yazmıştım o yazıma da şu linkten ulaşabilirsiniz. Global Marketing Day içeriği

* CRM yönetimi üzerine çalışmalara başlayabilirsiniz. Başlangıç için önerim HubSpot ve HubSpot’ın ücretsiz akademi sayfasında online eğitimler paylaşılmış durumda. HubSpot Academy üzerinden tüm derslere ingilizce dilinde erişebilirsiniz.

Meraklılarına özel podcastin sonunda paylaştığım şarkının tam adı “Matthew Mole – You Are Loved” 🙂

Bütünleşik pazarlama, reklam, yönetimi ve danışmanlığı ile ilgili hızlı bir şekilde fiyat teklifi alabilirsiniz.

E-posta Bülteni

Bültene abone olarak en son paylaşılan içeriklerden ilk siz haberdar olabilirsiniz.
İlgilendiğiniz içeriği bulabilmek için arama yapın.

Son Paylaşılan İçerikler

Tümünü Görüntüle
Abonelik
Bildirim
guest

0 Yorumlar
Geri Bildirimler
Tüm Yorumları Göster