Joykek Dijital Pazarlama ve SEO Ajansı Açıldı

Joykek Dijital Pazarlama Ve Seo Ajansı Açıldı

Kurucusu olduğum Joykek Dijital Pazarlama ve SEO ajansı açıldı.

Sektörde deneyimli ve çok sevdiğim kişileri bir araya getirerek muhteşem bir ekip oluşturdum ve bu enerjik ekip ile “Joykek” adında yeni bir dijital pazarlama ve SEO ajansı kurdum. Bu sayede bu yaptığımız tüm çalışmaları daha kurumsal olarak ilerletebileceğimizi ve sektöre yenilikler kazandırabileceğimizi hedefledik.

Joykek Neler Yapar?

Joykek 360 derece marketing dediğimiz yani A’dan Z’ye dijital pazarlamaya dair size tüm hizmeti sunabilir.

Performans Pazarlaması

Performans pazarlaması ile Google, Yandex, Baidu, Yahoo, Bing ve diğer reklamcılık kanallarında ki reklam hesaplarınızı yönetebilir.

Türkiye’de en çok kullanılan reklamcılık kanalı Google olup, Joykek Google Türkiye partneridir. Baidu Chinese işbirliği ile Çin’de ki reklam kampanyalarınızın yönetilmesinde sizlere destek olacak ilk Türk ajansıdır.

Performans pazarlaması ile ilgili hedef kitlenize doğru zaman ve doğru yerde ulaşmanızı sağlayacak ve ROAS’larınızda olumlu artışlar sağlamanıza yardımcı olacaktır.

Çoğu performans pazarlaması ajansı e-ticaret web siteleri ile çalışmaya sıcak bakmazken Joykek e-ticaret firmaları ile çalışmaya bayılıyor diyebilirim. Çünkü performans ve sonuçları direk rakamlar ile görebildiğimiz için ve sayılarla aramız çok iyi olduğu için Joykek olarak e-ticaret firmalarının yüksek kazançlar elde etmelerine yardımcı oluyoruz.

Sosyal Medya Reklam Yönetimi

Sosyal medya reklam hesaplarınızı yönetebilir. Özellikle remarketing yani yeniden pazarlama alanında inanılmaz derecede etkili olan sosyal medya reklamları, web sitenizi ya da ürün sayfasını ziyaret etmiş ancak herhangi bir transaction ya da ödeme işlemi gerçekleştirmemiş kullanıcılara sosyal medya hesapları aracılığı ile ulaşarak yeniden pazarlama yapabilir.

Joykek sosyal medya reklam yönetiminde başlıca kullanılan reklam kanalları: Facebook reklamları, Instagram reklamları, TikTok reklamları, LinkedIn reklamları, Twitter reklamları vb. Tüm bu platformlarda ki reklam hesaplarınızın yönetimini Joykek başarılı bir şekilde gerçekleştirebilir.

SEO – Arama Motoru Optimizasyonu Hizmetleri

Joykek SEO hizmeti ile iki farklı dilde hizmet alabilirsiniz. Birincisi Türkçe SEO, ikincisi ise İngilizce SEO. Yapılan tüm bu çalışmalar her dil için ayrı ayrı profesyonel olarak gerçekleştirilmektedir. SEO’da sunulan başlıca hizmetler:

  • E-ticaret SEO Çalışmaları
  • Local SEO Çalışmaları
  • Teknik Optimizasyonlar
  • Off Page SEO Çalışmaları
  • İçerik Optimizasyonu
  • Kurumsal SEO Danışmanlığı

Tüm bu SEO hizmetlerinden başarılı bir şekilde Joykek aracılığı ile yararlanabilirsiniz.

CRO – Dönüşüm Optimizasyonu

Son zamanlarda çok popüler olan, ancak uzun zamandır üzerinde çalıştığımız ve en çok değer verdiğimiz bir konu olan CRO (Conversion Rate Optimization) Dönüşüm Optimizasyonu ile web sitenize ya da mobil uygulamalarınıza gelen trafiği dikkatli bir şekilde inceleyip, kullanıcı davranışlarının ölçümlenmesi ve dönüşüm sayılarında olumlu artışı Joykek size sağlayabilir.

Bunların yanında Joykek firmalara online danışmanlık stratejileri hizmeti sunmaktadır.

Joykek İletişim Bilgileri

Web sitesi : www.joykek.com 

Adresi: Barbaros Mah. Begonya Sk. Nidakule Ataşehir Batı No:1 İç Kapı No:2, Ataşehir / İstanbul

Telefonu: (0850) 241 7310

E-posta Adresi: [email protected]

Bütünleşik pazarlama, reklam, yönetimi ve danışmanlığı ile ilgili hızlı bir şekilde fiyat teklifi alabilirsiniz.

E-posta Bülteni

Bültene abone olarak en son paylaşılan içeriklerden ilk siz haberdar olabilirsiniz.
İlgilendiğiniz içeriği bulabilmek için arama yapın.

Son Paylaşılan İçerikler

Tümünü Görüntüle
Abonelik
Bildirim
guest

0 Yorumlar
Geri Bildirimler
Tüm Yorumları Göster